Aprill on südamekuu

                                        SÜDAMEKUU VÄLJAKUTSE!

                                                     

                                 ERIOLÜMPIA VIRTUAALNE VÄLJAKUTSE!

              APRILL ON SÜDAMEKUU, APRILL ON LIIKUMISKUU!

 Väljakutse eesmärk on kutsuda kõiki aktiivselt välja liikuma, et sellest saaks igapäevane kasulik harjumus. 

Aeg: 01.-30. aprill, 2021

Koht: endale sobilikus kohas

Mida loeme?: kilomeetrid, mis on saavutatud kas kõnniga, jooksuga, orienteerumisega, kepikõnniga või matkamisega. Rattakilomeetrid kahjuks arvestusse ei lähe.

Kasuta terve kuu vältel ühte kindlat liikumisäppi või spordikella, mis mõõdab sinu kilometraaži.

Mõned soovituslikud äpid: Map My Run Map My Walk

Tähtis!!! Selleks, et loosimises osaleda, peate saatma hiljemalt 4. maiks meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. oma kuu kokkuvõtte läbitud kilometraažist, lisaks oma nimi, vanus ja info selle kohta, kas oled eriolümpia sportlane või mitte. Paljud äpid ja spordikellad võimaldavad eraldi välja tuua, missuguse aktiivsusega tegu oli ja kui palju kilomeetreid mingil viisil läbiti. Kogu väljakutsest teeme ka tagasisidena kokkuvõtte.

Väljakutset toetab PopSport

Selleks, et loosimises osaleda, peate saatma hiljemalt 4. maiks meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. oma kuu kokkuvõtte läbitud kilometraažist, lisaks oma nimi, vanus ja info selle kohta, kas oled eriolümpia sportlane või mitte.

Paljud äpid ja spordikellad võimaldavad eraldi välja tuua, missuguse aktiivsusega tegu oli ja kui palju kilomeetreid mingil viisil läbiti. Kogu väljakutsest teeme ka tagasisidena kokkuvõtte.

Loosimine: Iga 30 km läbimine annab eriolümpia sportlasele 2 loosihäält, teistele 1 hääle. Näiteks: Kui eriolümpia sportlane on väljakutse lõpuks läbinud 90 km, siis on tal loosikastis 6 häält. Kui eriolümpia treener on väljakutse lõpuks läbinud 120 km, siis on tal loosikastis 4 häält.

Loosimine toimub 5. mail kell 12.00 Eriolümpia Eesti Ühenduse FB lehel otseülekandena.

Väljakutse peaauhind: Polari pulsikell, auhinnaga toetab meie hea koostööpartner PopSport. Lisaks loosime välja mitmeid auhindu eriolümpia poolt, nt. T-särgid, mütsid, kruusid, pufid jne. Üks inimene saab võita vaid ühe auhinna.

P.S. Väljakutses võivad osaleda, aga loosimises ei osale Eriolümpia Eesti Ühenduse ja PopSport töötajad.

Küsimused: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel.56883088

 

Kui sa ei taha eriolümpia väljakutsel osaleda, võid endale ise väljakutse välja mõelda. Näiteks: liigun iga päev vähemalt tund aega. Kas kõnnin, sõidan rattaga, võimlen, tantsin, teen youtubis olevaid treeninguid kaasa vms. Peaasi, et liigun! Võta üks kaustik või pane arvutisse kõik oma liikumised kirja. Kirjuta ka kuupäevad juurde. 

Kui sul kõik aprillikuu liikumistunnid kirjas, võid mai alguses (kuni 7. mai). oma liikumispäevikut kooli huvijuhile näidata. Leiame tublile liikujale ka meene. 

                 Kõik liikuma! Ja süda ütleb: "AITÄH!"