Eriolümpia kõnnisari

Eelmisel aastal käivitus meil väga hästi kõnnisari "Kõnnime koos!".

Kuna hetkel me kõik koos kõndima minna ei saa, siis kutsun teid seda tegema igaüks eraldi oma kodukohas, järgides 2+2 reeglit.

Esimene kõnnietapp toimub 1.mail.

Vali endale meelepärane distants ja kellaaeg, millal kõndima minna. Selleks, et minuni jõuaks kõikidest kõndijatest ka ülevaade, anna meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tagasisidet. Samuti on üleskutse Facebookis ja Instagramis, ka sinna kommentaaridesse võid tagasisidet anda.

Kõige parem on saata oma liikumisäpi kuvatõmmis, selleks lae (kui sul veel ei ole) oma nutitelefoni mõni liikumisäpp (nt. endomondo, caynax sports tracker vms). Kui sul on sammulugeja, siis sobib ka sammude arv (samuti võimalik saata kuvatõmmis) või kui läbid mõne väljamõõdetud pikkusega raja, siis lihtsalt selle pikkus.

Tore, kui lisad ka, kus Eestimaa nurgas oma kõnnietapi läbisid. Kõigi osalenute vahel loosin 4.mai FB otseeetris välja auhindu, samuti teen kokkuvõtte ja jagan seda nii siin meililistis kui ka sotsiaalmeedias.
Mais tuleb ka eraldi väljakutse "Eriolümpia liigub!", aga selle kohta info juba varsti.

Liikuge ja olge terved!

Lugupidamisega
Siret Kruk
Spordidirektor, EO Eesti Ühendus

 

 

Kontakt

Tartu Kroonuaia Kool
Puiestee 62
50303 Tartu
Tel. +372 736 1940
E-post: kool@kroonu.tartu.ee

2020  Tartu Kroonuaia Kool